Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu

w Miłkowicach

ul. Wojska Polskiego 77

59-222 Miłkowice

NIP: 691-10-62-552

REGON: 004055251

tel/faks: 76 8871 222

e-mail: gokis@ugmilkowice.net


Konto: BS we Wschowie O/Miłkowice

03 8669 0001 2032 0320 5958 0001

Facebook

Biuletyn Informacji Publicznej

bip_logo_pomn1_grad

Młodzieżowa Akademia Rozwoju Lokalnego
Wyniki konkursu fotograficznego "Moja Społeczność" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

logo_fioProjekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Zakończył się konkurs fotograficzny „Moja Społeczność” zorganizowany przez Stowarzyszenie Kolejarz. Na konkurs wpłynęło 20 zdjęć.

Więcej…
 
Podsumowanie projektu „Młodzieżowa Akademia Rozwoju Lokalnego” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

31 października 2013 roku odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące projekt „Młodzieżowa Akademia Rozwoju Lokalnego”, który realizowany był przy współpracy Stowarzyszenia „Kolejarz” i Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu.

Głównym celem projektu było przeciwdziałanie wykluczeniu młodzieży z terenu Gminy Miłkowice, rozwinięcie ich umiejętności społecznych oraz rozbudzenie w nich pasji i podniesienie stopnia zaangażowania społecznego.

Więcej…
 
Przedłużenie terminu nadsyłania zdjęć w konkursie "Moja Społeczność" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

logo_fioStowarzyszenie „Kolejarz” informuje, że termin nadsyłania zdjęć do konkursu „Moja Społeczność” został przedłużony do 27 października 2013 r.

Przypominamy:

Uczestnik przesyłając prace na Konkurs przenosi nieodpłatnie na Organizatora bez ograniczeń czasowych i terytorialnych autorskie prawa majątkowe i zależne do swojej pracy na wszystkie pola eksploatacji znanych polskiemu prawu w dacie wysłania prac.

Organizator zapewnia atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Szczegóły i regulamin dostępne na stronie www.gokis.ugmilkowice.net w zakładce Młodzieżowa Akademia Rozwoju Lokalnego.


 
Konkurs fotograficzny - "Moja Społeczność" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

fotograficzny2013


 
Stowarzyszenie „Kolejarz” zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Moja społeczność” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Jeden uczestnik może zgłosić do konkursu max. dwa zdjęcia, w jednym z popularnych formatów cyfrowych: JPEG, PNG, TIFF itp., wysyłając je na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 30 września 2013 r. W tytule wiadomości należy wpisać „Konkurs fotograficzny”. Pamiętajcie, aby podczas zgłaszania swojej pracy podać imię, nazwisko, kontakt.

Prawa autorskie – wykorzystanie zdjęć.

Uczestnik przesyłając prace na Konkurs przenosi nieodpłatnie na Organizatora bez ograniczeń czasowych i terytorialnych autorskie prawa majątkowe i zależne do swojej pracy na wszystkie pola eksploatacji znanych polskiemu prawu w dacie wysłania prac.

Organizator zapewnia atrakcyjne, wartościowe nagrody rzeczowe.


Regulamin Konkursu - pobierz


 
Młodzieżowa Akademia Rozwoju Lokalnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

logo_fio

projekt realizowany przy współpracy

Stowarzyszenia „Kolejarz” i Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu


Celem głównym jest przeciwdziałanie wykluczeniu młodzieży w wieku 14-19 lat z terenu Gminy Miłkowice, rozwinięcie ich umiejętności społecznych oraz rozbudzenie w nich pasji
a tym samym podniesienie stopnia zaangażowania społecznego wśród młodzieży. Nastąpi to dzięki systemowemu, a więc kompleksowemu i skoordynowanemu działaniu skierowanemu do młodzieży oraz do dorosłych mieszkańców, którzy często myślą o młodzieży stereotypowo, wykluczając ją z życia społecznego, nie pozwalając młodym na wykazanie się a tym samym na rozwinięcie osobowościowo i społecznie.

Zaplanowane działania ( o charakterze edukacyjnym, szkoleniowym, pracy indywidualnej) pozwolą na profilaktykę wykluczenia społecznego młodzieży wiejskiej a także na aktywizację młodego pokolenia i wzrost znaczenia młodych ludzi w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego oraz wyrównywanie ich szans względem rówieśników z większych miejscowości. W efekcie nie tylko wesprze to optymalny rozwój młodych lecz pozwoli jej nabyć praktycznych doświadczeń w byciu stroną i partnerem dla innych, w tym osób dorosłych, w większym stopniu wpływających na sprawę społeczności lokalnych.

Dzięki realizacji projektu 15 osób w wieku 14-19 dostanie wsparcie w postaci: warsztatów obywatelskich, Młodzieżowej Akademii Rozwoju Lokalnego, Szkolenia Indywidualnego, Indywidualnej nauki fotografowania coachingu oraz weźmie czynny udział w debacie podsumowującej.

Udział w projekcie jest bezpłatny!!!


Deklaracja udziału w projekcie dostępna jest w biurze projektu – Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Miłkowicach lub na naszej internetowej - pobierz.


Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej
w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 


Wspierają nas

mkidn_logo

fww

polska_miedz

tauron_logo

logo_fio

Licznik odwiedzin

Dzisiaj25
Wczoraj28
W tygodniu134
W miesiącu723
Wszystkie58863

Kalendarz

września 2018
npwścps
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Kolporter RSS

feed-image Bądź na bieżąco